rekrutacja kierunek wf

Studia II stopnia trwają 2 lata w trybie stacjonarnym. Oferowane są następujące specjalności*:
Studenci rozpoczynający naukę w roku akademickim 2019/20, dodatkowo do wybranej specjalności, realizować będą specjalizację instruktorską z wybranej dyscypliny sportu**. Absolwent otrzymuje dyplom magistra wychowania fizycznego oraz legitymację instruktora sportu. Jest wykwalifikowany do pracy na stanowisku nauczyciela wychowania fizycznego.

*Uruchomienie danej specjalności zależy od ilości chętnych osób.
**Zgodnie z przyjętym w dniu 16.07.2019 r. (Uchwała Rady Wydziału WFSiR Nr 1/VII/19) planem studiów kierunku WYCHOWANIE FIZYCZNE studia II stopnia.

Uchwała Senatu nr 142/2019 z dnia 25 czerwca 2019 r. w sprawie określenia warunków i trybu rekrutacji na studia w Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu na rok akademicki 2020/2021