Kandydaci wpisani na listę studentów w naborze 2019/2020 przez J.M. Rektora w dniu 26 września b.r.

Kandydaci wpisani na listę studentów w naborze 2019/2020 na studia I stopnia/jednolite magisterskie

Kandydaci wpisani na listę studentów w naborze 2019/2020 na studia II stopnia

Kampus AWF w Poznaniu

W poruszaniu się po kampusie pomoże Ci mapka, na której są zaznaczone: budynek, w którym znajduje się Biuro Obsługi Rekrutacji, hala sportowa oraz pływalnia w budynku CityZen.

MAPKA KAMPUS 2019 www

Jak tu trafić?
- z Dworca Głównego - pieszo w 20 minut spacerem idąc wzdłuż ul. Królowej Jadwigi, dojedziesz też tramwajem (linie 2, 3, 6, 9, 12 i 18, przystanek AWF).

Więcej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania: awf.poznan.pl/rekrutacja-faq

Polub stronę facebook.com/poznanawf, tam znajdziesz informacje o aktualnościach i wydarzeniach na AWF.

aktualnosci rekrutacja 2018