Nabór dodatkowy na studia II stopnia

ProfileInformujemy, ze od 8 sierpnia został uruchomiony nabór dodatkowy na studia II stopnia na kierunki:
- Wychowanie Fizyczne
- Sport
- Taniec w Kulturze Fizycznej
- Turystyka i Rekreacja oraz
- Dietetyka
Kandydaci zainteresowani kontynuowaniem studiów na naszej Uczelni mogą rejestrować się do naszego systemu IRK do 11 września b.r.
Szczegółowe informacje są podane na stronie  Zasady rekrutacji na studia II stopnia - Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu (awf.poznan.pl)

Nabór dodatkowy na studia I stopnia

ProfileInformujemy, że do 11 września trwa nabór dodatkowy na kierunkach
- Wychowanie Fizyczne
- Sport
- Taniec w Kulturze Fizycznej I stopnia oraz
- Turystyce i Rekreacji I stopnia.
Szczegółowe infrmacje dotyczące harmonogramu są dostępne na stronie Zasady rekrutacji na studia I stopnia / jednolite magisterskie - Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu (awf.poznan.pl)
Wszystkich kandydatów zapraszamy do rejestrowania się w naszym sysytemie IRK lub jeżeli ktoś już brał udział w tegorocznej rekrutacji na naszej Uczelni, wystarczy wybrać kierunek na istniejącym już koncie.
Zapraszamy!

Aktualizacja list rankingowych na studia I stopnia/jednolite magisterskie (16.08):

Listy osób zakwalifikowanych (wstępnie przyjętych)

Fizjoterapia

Dietetyka

Kandydaci zakwalifikowani na studia mają obowiązek przesłać skan dokumentów (świadectwa dojrzałości oraz zaświadczenia od lekarza medycyny pracy) do systemu IRK do 19 sierpnia.

UWAGA!

Status "wstępnie przyjęty" oznacza dojście do kolejnego etapu rekrutacji. Dalszym krokiem będzie weryfikacja przesłanych dokumentów oraz naniesionej do systemu punktacji. Jeżeli pojawią się jakieś nieprawidłowości należy liczyć się za zmianą statusu na "rezerwowy" lub "niezakwalifikowany".

Lista rezerwowych

Fizjoterpia

Dietetyka

Kolejna aktualizacja list rankingowych odbędzie się 22 sierpnia o godz. 12:00.

Zasady rekrutacji na studia na rok akademicki 2023/2024

Uchwała

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Załącznik nr 3

Załącznik nr 4

Uczelnia bez barier

Kandydaci z niepełnosprawnościami lub przewlekle chorzy mogą zwracać się po poradę do Biura Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami.

Naszych kandydatów zachęcamy również do zapoznania się z  poradnikiem dla kandydatów o studiowaniu z niepełnosprawnościami.

Egzaminy sprawnościowe odwołane

Profile

Informujemy, że egzaminy sprawnościowe z pływania na Wychowaniu Fizycznym oraz Sporcie zostały wycofane. Rekrutacja będzie opierać się  na rankingu świadectw maturalnych.

Dodatkowo przypominamy, że na naszej Uczelni wymagana jest umiejętność pływania na wszystkich kierunkach.

Nasza grupa na facebooku

ProfileDrodzy kandydaci!
Specjalnie dla Was uruchomiliśmy grupę Rekrutacja AWF Poznań
Jeżeli masz pytania dotyczące rekrutacji, napisz do nas. Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania,  udzielimy pomocy oraz poinformujemy Cię o aktualnych działaniach rekrutacji.
Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 15:00.