Zasady rekrutacji na studia na rok akademicki 2023/2024

Załącznik nr 3

Załącznik nr 4

Uczelnia bez barier

Kandydaci z niepełnosprawnościami lub przewlekle chorzy mogą zwracać się po poradę do Biura Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami.

Naszych kandydatów zachęcamy również do zapoznania się z  poradnikiem dla kandydatów o studiowaniu z niepełnosprawnościami.

Egzaminy sprawnościowe odwołane

Profile

Informujemy, że egzaminy sprawnościowe z pływania na Wychowaniu Fizycznym oraz Sporcie zostały wycofane. Rekrutacja będzie opierać się  na rankingu świadectw maturalnych.

Dodatkowo przypominamy, że na naszej Uczelni wymagana jest umiejętność pływania na wszystkich kierunkach.

Nasza grupa na facebooku

ProfileDrodzy kandydaci!
Specjalnie dla Was uruchomiliśmy grupę Rekrutacja AWF Poznań
Jeżeli masz pytania dotyczące rekrutacji, napisz do nas. Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania,  udzielimy pomocy oraz poinformujemy Cię o aktualnych działaniach rekrutacji.
Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 15:00.