12.01 ZDO onlineW tym roku kandydaci na studia znacznie wcześniej niż dotychczas będą mogli poznać Uczelnię i zapytać o wszystko, co jest związane ze studiami w AWF Poznań. Zapraszamy na Zimowe Drzwi Otwarte online już 30 stycznia br. Początek godz. 12.00. Czego będzie można się dowiedzieć?

Głos podczas wydarzenia oddamy przede wszystkim naszym studentom, którzy opowiedzą o Akademii, tajnikach studiowania, motywacjach przy wyborze kierunków i wrażeniach z życia studenckiego. Uczestnicy dowiedzą się także, jak przebiegają letnie i zimowe obozy sportowe, dlaczego warto korzystać z programu wymian zagranicznych Erasmus+ oraz jakie sekcje sportowe i koła naukowe działają w AWF.

Przedstawicielka Biura Rekrutacji opowie o samym procesie rekrutacji, jak się do niego przygotować i o czym pamiętać, żeby przebiegł w terminie, bez stresu i problemów. Przez cały czas trwania wydarzenia uczestnicy będą mogli zadawać pytania na czacie. Następnie w sesji Q&A odpowiedzą na nie przedstawiciele Akademii.

Po pytaniach od uczestników odbędzie się warsztat dla maturzystów i kandydatów dotyczący życiowych wyborów i podejmowania decyzji. Poprowadzi go uczelniany doradca ds. kariery.

Zimowe Drzwi Otwarte online rozpoczną się o godz. 12.00 w sobotę – 30 stycznia br. – na platformie ZOOM. Na wydarzenie obowiązują zapisy: link – na adres mailowy podany prze rejestracji zostanie wysłany link do spotkania na ZOOMie.

Najnowsze informacje dostępne są na wydarzeniu na portalu Facebook: link

Gorąco zapraszamy i zachęcamy do udziału!