Część teoretyczna programu "Edukacja wojskowa studentów w ramach Legii Akademickiej" dobiegła końca. Teraz przed uczestnikami egzamin końcowy, który ze względu na obecną sytuację w kraju i na świecie odbędzie się w formie zdalnej.

Część teoretyczna programu obejmowała 30 h zajęć w Uczelni, e-learning oraz zajęcia organizowane przez Patronacką Jednostkę Wojskową oraz Żandarmerię Wojskową. Pandemia wirusa SARS-CoV-2 wymusiła dokończenie zajęć w formie wykładów online oraz przekazania niezbędnych materiałów z Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych im. Hetmana Polnego Koronnego Stefana Czarnieckiego w Poznaniu oraz Wydziału Żandarmerii Wojskowej w Poznaniu.

Egzaminy, w związku z obecną sytuacją, również odbędą się w formie zdalnej, z wykorzystaniem platformy e-learningowej Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu.

Terminy egzaminów:

-  7.05 - godz.15.00 -  grupa IV

-  8.05 - godz. 15.00 - grupa V

-  8.05 - godz. 18.00 – grupa VI

- 11.05 - godz.15.00 – grupa I

- 12.05 - godz.15.00 – grupa II

- 13.05 - godz.15.00 – grupa III

- 14-15.05 – egzamin poprawkowy

Wszelkie dane niezbędne do logowania uczestnicy otrzymają mailowo. Prosimy o sprawdzanie skrzynek mailowych.

Życzymy powodzenia z nauką i trzymamy kciuki za wyniki egzaminu!