Uprzejmie informujemy, że w Sekcji Współpracy z Zagranicą przygotowywane są nowe  katalogi przedmiotów do realizacji zajęć ze studentami zagranicznymi w roku akademickim 2021/2022.
Osoby zainteresowane prowadzeniem zajęć w języku angielskim ze studentami zagranicznymi prosimy o przesłanie wypełnionego sylabusa  w terminie najpóźniej do 22 marca  br.  do odpowiednich koordynatorów wydziałowych:
Wydział Nauk o Kulturze Fizycznej oraz Zamiejscowy Wydz. Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp – dr Wojciech Jarosz
Wydział Nauk o Zdrowiu - dr Magdalena Goliwąs
sylabus