W związku z obecną sytuacją, prosimy o przesyłanie zgłoszeń na studia podyplomowe drogą mailową. Prosimy o przesyłanie skanów wymaganych dokumentów.

1. Zapoznaj się z ofertą i wybierz kierunek studiów podyplomowych jaki Cię interesuje.

2. Napisz do nas maila na adres i złóż wymagane dokumenty w biurze CDKiS osobiście (od poniedziałku do piątku, w godz. 10:00-13:00) lub prześlij listem poleconym na adres: Centrum Doskonalenia Kadr i Szkolenia, ul. Królowej Jadwigi 27/39, 61-871 Poznań.

3. Czekaj na mail lub kontakt telefoniczny z informacją o uruchomieniu kierunku. W momencie uzbierania się grupy na dany kierunek - CDKiS rozsyła zapytanie z prośbą o potwierdzenie uczestnictwa, w celu zweryfikowania ostatecznej liczebności grupy.

4. Jeżeli grupa będzie liczyła wymagane minimum, wówczas otrzymasz maila z informacją o wyznaczonym terminie I zjazdu wraz z informacjami organizacyjnymi. Dostarcz brakujące dokumenty do biura CDKiS osobiście lub prześlij listem poleconym na adres CDKiS.

5. Na pierwszym spotkaniu podpisujesz umowę i otrzymujesz indywidualny numer konta aby opłacić studia.

Wszystkie najnowsze plany zajęć i harmonogramy zjazdów znajdziesz na "Plany zajęć".

UWAGA:

Prosimy składać dokumenty zgłoszeniowe w formie papierowej (oryginały dokumentów) zg. z informacjami w zakładce "Wymagane dokumenty".

Oryginały dokumentów prosimy składać w biurze CDKS, od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-13:00 lub wysłać drogą pocztową na adres: Centrum Doskonalenia Kadr i Szkolenia, ul. Królowej Jadwigi 27/39, 61-871 Poznań.