Uwaga ! Zgodnie z Zarządzeniem Dziekana Wydziału WFSiR Nr 3/14 - zapisów na proseminaria dyplomowe oraz seminarium magisterskie należy dokonać w Katedrach i Zakładach w terminie do końca 4 semestru (tj. do dnia 30 czerwca) na studiach I stopnia oraz do końca 2 semestru (tj. do dnia 30 czerwca) na studiach II stopnia.

UWAGA ! Studenci zapisani na Zajęcia Specjalistyczne/Specjal.instr.sportu/TiM wybranej dyscypliny sportu, które nie zostały uwzględnione w planie zajęć, zobowiązani są do ustalenia terminów w/w zajęć indywidualnie z prowadzącym.

UWAGA! W nowym roku akademickim CDKS AWF Poznań zaprasza na nowy kurs Plastrowania, który poprowadzi dr Łukasz Michałowski z Katedry Rehabilitacji Narządu Ruchu AWF. Szkolenie obejmie dwa dni praktycznej wiedzy i treningu z nowoczesnej metody terapeutycznej, mającej zastosowanie w fizjoterapii przeciwbólowej, ortopedycznej, sportowej i neurologicznej. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak zwalczać bóle mięśniowe, leczyć i łagodzić kontuzje oraz jak stosować plastrowanie w codziennym treningu i rehabilitacji. Warsztaty stworzone zostały z myślą o studentach kierunków fizjoterapia i wychowanie fizyczne, trenerach personalnych i trenerach przygotowania motorycznego, fizjoterapeutach, masażystach i lekarzach. Zapisy do końca października br. Więcej informacji: http://www.awf.poznan.pl/files/administracja/cdkis/Plastrowanie.pdf Link "Jak się zapisać": http://www.awf.poznan.pl/pl/cdkis-dokumenty/cdkis-dokumenty-k" Szczegóły programowe jak i informacje dotyczące zapisów znajdują się na www.awf.poznan.pl/cdks zakładka "szkolenia" oraz "wymagane dokumenty Wszystkich zainteresowanych studentów serdecznie zapraszamy

UWAGA STUDENCI ! Zapraszamy do głosowania, w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego na projekty Trener Osiedlowy i Trener Senioralny. Głos można oddać na stronie: www.budzet.um.poznan.pl, do 30 października (numer 44). Ideą projektów, realizowanych przez Fundację na rzecz AWF jest organizacja darmowych zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci, młodzieży i seniorów z Poznania.

Zajęcia specjalizacji trenerskiej z tenisa (niezależnie do kierunku i roku studiów) będą się odbywały w czwartki od godz. 12.30

UWAGA STUDENCI! Organizowane są szkolenia na stopnie żeglarskie rejsy morskie i śródlądowe, szkolenie na stopnie motorowodne. Wszystkich zainteresowanych studentów zapraszamy możliwie jak najszybciej. Zapisy w pokoju nr 12, Hala A przy ul. Chwiałkowskiego, dr Leszek Kostański.