Zapraszamy na warsztat: „Siła Komunikacji”.


Termin: 12 grudnia 2018 r.
Godzina: 13.00
Miejsce: sala 023/024, budynek dydaktyczny, poziom -1

Co w największym stopniu stanowi o skutecznym komunikowaniu się? Czy bariera komunikacyjna naprawdę istnieje? Jak świat cyfrowy wpływa na porozumiewanie się? Poznaj odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące porozumiewania się, podczas wykładu „Siła komunikacji” Marzeny Wojciechowskiej – trenerki biznesu, pedagoga i szkoleniowca. 

Weź udział w wydarzeniu i dowiedz się, jaka siła tkwi w skutecznym porozumiewaniu się i jak ją wykorzystać do własnych celów zawodowych
 

W celu rejestracji, prosimy wypełnić poniższe pola. Elementy oznaczone gwiazdką są obowiązkowe i niezbędne do poprawnego przebiegu rejestracji.

Dane uczestnika:
 


Obowiązek informacyjny

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu,
2. Administrator danych osobowych powołał ABI (Administrator Bezpieczeństwa Informacji) nadzorującego prawidłowość przetwarzania danych osobowych, z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: ,
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą do celów realizacji warsztatu,
4. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, do jakich zostały zebrane,
5. Dane nie będą udostępniane podmiotom trzecim,
6. Dane przechowywane będą do czasu zakończenia warsztatu.
7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz z zastrzeżeniem przepisów prawa: prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
9. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych,
10. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.
Zgoda marketingowa - zasady:

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. w ramach prawnie usprawiedliwionego interesu administratora jakim jest marketing własny.
2. Kategoria danych osobowych: dane zwykłe.
3. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą: wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w oparciu o uzasadniony interes realizowanych przez administratora, aż do momentu wniesienia sprzeciwu.
5. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
7. Pani/Pana dane będą/nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.
Powered by BreezingForms
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody