Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Polityka prywatności serwisu internetowego AWF Poznań

Tenisiści stołowi AWF Poznań Akademickimi Wicemistrzami Polski w typach Uczelni WF

W dniach 17-19.03.2017 w CKF UP w Poznaniu odbył się turniej półfinałowy Akademickich Mistrzostw Polski Strefy A w Tenisie Stołowym. Nasz męski zespół zajął w zawodach 6 miejsce i tym samy nie zakwalifikował się do turnieju finałowego. W rywalizacji AMP wystartowało 5 uczelni WF, z których tylko jedna zakwalifikowała się do turnieju finałowego (AWFi S Gdańsk). Nasz zespół zajął najwyższą lokatę wśród pozostałych reprezentacji i tym samym, w klasyfikacji uczelni wychowania fizycznego został sklasyfikowany oficjalnie na 2. Miejscu. Najlepszą akademicką drużyną w kraju jest AWFiS Gdańsk Niższe lokaty od naszych reprezentantów zajęły zespoły AWF Katowice, AWF Wrocław i AWF Kraków. Nasze dziewczyny w półfinale strefowym zajęły 7. lokatę, a tym samym w klasyfikacji uczelni WF w Polsce zostały sklasyfikowane tuż za podium.

Męski zespół AZS AWF reprezentowali w tych zawodach Jakub Cembrowicz, Szymon Galas, Dominik Krzyśka oraz Kajetan Rosiński, a kobiecy Anna Gosztyła, Aleksandra Klabińska oraz Agnieszka Lipska.
zdj 2

Skontaktuj się z nami...

Posiadasz informację o jakimś ciekawym wydarzeniu, masz jakieś pomysły lub sugestie? Napisz do nas!

Prosimy wypełnić wszystkie cztery pola, a dodatkowo, na samym końcu podać wynik równania.