benrek_sila_komunikacji_www 100lat_AWF_baner2 cdks_kursy_2k18
OTTO Work Students to międzynarodowy projekt, dzięki któremu studenci mogą zdobyć doświadczenie w obszarze marketingu, zarządzania i HRu organizując wakacyjne wyjazdy do pracy w Holandii dla swoich rówieśników. Zostało naszym ambasadorem i zyskaj wartościowy wpis w CV!

Zakres obowiązków:
- uczestnictwo w cotygodniowych spotkaniach zespołu Ambasadorów;
- organizowanie i realizowanie akcji promocyjnych na swojej uczelni;
- dokumentowanie podejmowanych działao, np. fotorelacje;
- prowadzenie rekrutacji osób zainteresowanych pracą za granicą;
- stały kontakt z lokalnym Koordynatorem projektu.

Korzyści dla Ciebie:
- zdobycie doświadczenia zawodowego w obszarze zarządzania, marketingu i rekrutacji;
- szkolenia i know how międzynarodowej organizacji;
- pakiet gadżetów OTTO Work Students;
- referencje po zakończeniu projektu.

Możliwa ścieżka kariery:
- funkcja Koordynatora Lokalnego prowadzącego zespół ambasadorów (w następnym roku);
- płatna praktyka wakacyjna w siedzibie OTTO.

Możesz aplikować na stronie: