CDKIS_STUDIA_PD_ZYWIENIE-DIETETYKA---3-4
Jako jedyna uczelnia sportowa w Polsce i trzecia w Poznaniu otrzymaliśmy logo HR Excellence in Research, nadawane przez Komisję Europejską instytucjom, które wdrażają zasady „Europejskiej Karty Naukowca” i „Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych”. To znak jakości dotyczący stosowania najwyższych standardów w badaniach naukowych i zatrudnianiu kadry naukowej.

To prestiżowe wyróżnienie jest jednym z działań Komisji Europejskiej, nakierowanej na zwiększenie atrakcyjności warunków pracy i rozwoju kadr wśród naukowców europejskich.
Logo otrzymują europejskie instytucje, które zapewniają naukowcom jak najlepsze warunki pracy i przejrzyste procesy rekrutacji - podsumował Prorektor ds. nauki, prof. dr hab. Jan Celichowski.HR 01
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK