Oferty pracy w AWF

Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego ogłasza konkurs otwarty na stanowisko specjalisty ds. Marketingu.

Czytaj więcej...

W ramach realizacji projektu NCN nr. 2017/26/D/NZ7/00728 “Modyfikacja pobudzeń synaptycznych motoneuronu przy wykorzystaniu przezrdzeniowej polaryzacji prądem stałym (tsDCS) - nowa strategia w terapii stwardnienia zanikowego bocznego (ALS)?”, Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu poszukuje kandydata na stanowisko typu student-doktorant w pełni finansowane ze środków przyznanych na realizację grantu.

Czytaj więcej...

W ramach realizacji projektu NCN SONATA nr. 2017/26/D/NZ7/00728 “Modyfikacja pobudzeń synaptycznych motoneuronu przy wykorzystaniu przezrdzeniowej polaryzacji prądem stałym (tsDCS) - nowa strategia w terapii stwardnienia zanikowego bocznego (ALS)?”, Akademia Wychowania Fizycznego Poznań poszukuje kandydata na stanowisko typu Post-Doc w pełni finansowane ze środków przyznanych na realizację grantu.

Czytaj więcej...

Rektor Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego ogłasza konkurs otwarty na stanowisko profesora/profesora nadzwyczajnego w Zakładzie Żywności i Żywienia na Wydziale Wychowania Fizycznego, Sportu i Rehabilitacji w Poznaniu.

[Pełna treść ogłoszenia]
Dziekan Wydziału Wychowania Fizycznego, Sportu i Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu ogłasza konkurs na stanowisko asystenta w Zakładzie Teorii i Metodyki Zespołowych Gier Sportowych.

[Pełna treść ogłoszenia]
Dziekan Wydziału Wychowania Fizycznego, Sportu i Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu ogłasza konkurs na stanowisko asystenta w Zakładzie Biomechaniki.

[Pełna treść ogłoszenia]
Dziekan Wydziału Turystyki i Rekreacji Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu ogłasza konkurs na stanowisko asystenta w Zakładzie Geoekologii Turystyki i Rekreacji.

[Pełna treść ogłoszenia]
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody