aktualnosci rekrutacja 2018

Od 7 maja 2018 r. trwa rejestracja elektroniczna na studia w AWF.

Marzysz o karierze dietetyka lub trenera? Chcesz zostać nauczycielem wychowania fizycznego albo fizjoterapeutą? Podążasz za trendami i interesuje Cię Animacja osób 50+ albo Taniec w kulturze fizycznej. Kochasz podróżować i chcesz zrobić karierę w branży turystycznej? Interesuje Cię kariera naukowa?

W naszej Akademii możesz wybierać spośród kierunków:

Wychowanie fizyczne – kierunek dla miłośników sportu, którzy swoją przyszłość wiążą z zawodem nauczyciela.

Sport
– doskonały wybór dla zawodowych sportowców i tych, którzy chcą zdobyć tytuł trenera danej dyscypliny.

Fizjoterapia
– jednolite studia magisterskie kształcące najlepszych specjalistów.

Turystyka i rekreacja
– doskonały wybór dla chcących pracować w branży turystycznej i hotelarskiej.

Dietetyka
– praktyczne studia przygotowujące do pracy dietetyka.

Taniec w kulturze fizycznej
– miejsce, w którym rozwiniesz swoje pasje i przekształcisz je w zawód.

Animacja osób 50+
- innowacyjny kierunek kształcący animatorów coraz liczniejszej grupy wiekowej – osób po 50 roku życia

Neurobiologia
– studia magisterskie, prowadzone przy udziale czterech uczelni – dla osób, które myślą o karierze naukowej i naukowo-badawczej

WAŻNE DATY związane z rekrutacją:

7 maja – rozpoczęcie internetowej rejestracji w systemie IRK [link]

3 lipca – ostatni dzień na:
- rejestrację w systemie IRK,
- przypisanie opłaty rekrutacyjnej,
- wpisanie wyników matur

6 lipca – ostateczne terminy:
- dostarczenia zaświadczeń o posiadanej klasie sportowej
- dostarczenia świadectwa ukończenia szkoły średniej (Wychowanie Fizyczne oraz Sport)
- egzamin z wybranych technik tanecznych dla sprawdzenia umiejętności w celu przypisania do odpowiedniej grupy (wyłącznie kierunek Taniec w Kulturze Fizycznej)
- 10:15 - 16:15 - egzamin sprawnościowy z pływania (dotyczy tylko kierunku Turystyka i Rekreacja)

9 lipca
- 8 - 18 - egzamin sprawnościowy z pływania (dotyczy tylko kierunku Fizjoterapia)

10 lipca
- 8 - 18 - egzamin sprawnościowy z pływania (dotyczy tylko kierunku Sport)

11 lipca
- 8 - 18 - egzamin sprawnościowy z pływania (dotyczy tylko kierunku Wychowanie Fizyczne)
- udostępnienie list rankingowych na kierunkach Turystyka i Rekreacja oraz Animacja Osób 50+

11-16 lipca - termin dostarczenia wymaganych dokumentów przez kandydatów zakwalifikowanych na kierunku Turystyka i Rekreacja oraz Animacja Osób 50+

16 lipca - udostępnienie list rankingowych na kierunkach Wychowanie Fizyczne, Sport, Taniec w Kulturze Fizycznej, Fizjoterapia, Dietetyka

16-19 lipca - termin dostarczenia wymaganych dokumentów przez kandydatów zakwalifikowanych na kierunkach Wychowanie Fizyczne, Sport, Taniec w Kulturze Fizycznej, Fizjoterapia, Dietetyka

17 września - publikacja ostatecznych list osób przyjętych na studia pierwszego stopnia w trybie stacjonarnym

Więcej informacji znajdziesz na stronie: [link]

Dokąd zanieść dokumenty?
- kampus AWF znajduje się przy ul. Królowej Jadwigi 27/37. Kieruj się do budynku dydaktycznego, który jest za niskim budynkiem głównym. Tam na parterze jest Biuro Rekrutacji

Jak tu trafić?
- z Dworca Głównego - pieszo w 20 minut spacerem idąc wzdłuż ul. Królowej Jadwigi, dojedziesz też tramwajem (linie 5, 6, 12 i 18, przystanek AWF.

Więcej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania: awf.poznan.pl/rekrutacja-faq

Polub stronę facebook.com/poznanawf, tam znajdziesz informacje o aktualnościach i wydarzeniach na AWF.

Dołącz do wydarzenia na facebooku Rekrutacja AWF Poznań i bądź na bieżąco z wszystkimi informacjami o rekrutacji: [link]