W związku z okresem Świąt Wielkanocnych obiekty Uczelni w dniach od 20 kwietnia 2019 do 22 kwietnia 2019 będą zamknięte.

Dział Administracyjno-Gospodarczy


W związku z prowadzonym remontem Budynku Głównego i zajętym z tego powodu parkingiem A, uprzejmie prosimy pracowników, którzy mają przydzielony parking B o parkowanie na parkingu B, natomiast osoby, które mają przydzielony parking A o parkowanie na parkingu C1. Pozostałe osoby, które nie mają przydzielonego parkingu, proszone są o parkowanie przy Bibliotece. 

mapa parkingi

Dział Administracyjno-Gospodarczy


Komunikat Rektora w sprawie organizacji pracy Uczelni w terminach około majowych - [link]


Program STATISTICA 13


Osoby zainteresowane programem Statistica na lata 2018 i 2019, prosimy o zapoznanie się z warunkami użytkowania oprogramowania Statistica i wypełnienie załączonego wniosku (studenci i doktoranci mają obowiązek przedłożyć aktualną legitymację studencką) oraz dostarczenie go do Sekcji Obliczeniowej (budynek Biblioteki Głównej pokój 102 do pani mgr Elżbiety Hurnik, tel. 61 835 50 88). Wniosek ten będzie podstawą do wydania oprogramowania na dwa lata oraz da możliwość pobrania najnowszej wersji ww. pakietu programu Statistica.

Warunki użytkowania programu
Wniosek dla pracowników
Wniosek dla studentów i doktorantów

Pracownicy których piloty do szlabanów nie działają, proszeni są o pilne dostarczenie ich, w celu naprawy, do pok. nr 300 - Budynek Główny AWF.
Dział Administracyjno-Gospodarczy.


Instrukcje bezpieczeństwa pożarowego Budynków w Poznaniu:

Budynek Główny
Budynek Dydaktyczny
Budynek Dydaktyczno-sportowy (Akademickie Centrum Kultury TROPS)
Budynek Rektoratu
Biblioteka
Dom Studencki
Stara Willa

Oświadczenie:

Oświadczenie zapoznania się z instrukcją bezpieczeństwa


W związku z pytaniami dotyczącymi źródeł finansowania w programie EOD, poniżej zamieszczamy możliwe źródła.

Źródła finansowania

Platforma Obsługi Nauki Platon U3

Zachęcam do korzystania z bezpłatnej platformy obsługi nauki „Platon U3”. Usługi zbudowane są w oparciu o innowacyjną infrastrukturę obliczeniowo-usługową, o zasięgu ogólnokrajowym, dostarczającą aplikacje na żądanie, przestrzeń dyskową na potrzeby archiwizacji oraz inne usługi. Dostęp do platformy dla pracowników Uczelni jest bezpłatny.

Szczegóły: https://pcss.cloud.pionier.net.pl/index.php?page=aboutProject
Rejestracja użytkownika: https://pcss.cloud.pionier.net.pl/index.php?page=register

Inż. Lechosław Petruk

Oprogramowanie Teamviewer


W związku z zakupem przez Uczelnię oprogramowania Teamviewer informuję, że trwa sukcesywne instalowanie oprogramowania na komputerach podłączonych do uczelnianej sieci komputerowej. Na komputerach instalowany jest program o nazwie „pomoc IT”.

Oprogramowanie to służy między innymi do zdalnego wsparcia użytkowników przy różnych problemach komputerowych. Chcąc skorzystać z pomocy zdalnej wystarczy uruchomić skrót „pomocIT” i podać przez telefon numer ID bez zamykania programu. Po podaniu numeru pracownik naszego działu będzie miał możliwość zdalnego usunięcia problemu. Jednocześnie informuję, że nawiązane połączenie jest bezpieczne i nie stanowi zagrożenia dla danych zgromadzonych na komputerze. Plik do pobrania tutaj.
Pracownicy których piloty do szlabanów nie działają,  proszeni są o pilne dostarczenie ich w celu naprawy pok. nr. 300 - Budynek Główny AWF.Dział Administracyjno-Gospodarczy.
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody