29.03 miniatura ErasmusNowe miejsca, nowe możliwości – liczba uczelni partnerskich, w których można podjąć studia lub odbyć praktykę w roku akademickim 2019/2020 w ramach programu Erasmus+ poszerzyła się o dziesięć nowych placówek. Zainteresowani mogą już aplikować o miejsce w programie. Wymagane dokumenty należy złożyć do 12 kwietnia br.!

Chorwacja, Portugalia, Grecja, Rumunia, Hiszpania, Turcja, Czechy i wiele innych lokalizacji znajduje się w wykazie uczelni partnerskich, w których można podjąć studia i odbyć praktyki w roku akademickim 2019/2020 w ramach programu Erasmus+. W opinii wielu osób, które już skorzystały z tej możliwości, jest to wyjątkowe doświadczenie.

Biuro Współpracy z Zagranicą przeprowadza nabór na przyszłoroczne wyjazdy. Zainteresowani na złożenie niezbędnych dokumentów mają czas do 12 kwietnia br., do godz. 14:30. Studenci I oraz III roku studiów licencjackich powinni pamiętać, że na wyjazdy aplikować mogą tylko w semestrze wiosennym. Studenci I roku studiów magisterskich proszeni są o dołączenie kserokopii suplementu do dyplomu. Dokumenty należy dostarczyć do Biura Współpracy z Zagranicą w budynku rektoratu, pok. 102 w godz. 11-14.30.

Formularz rekrutacyjny, wykaz uczelni partnerskich oraz zestawienie stawek stypendialnych dostępne są na stronie Biura Współpracy z Zagranicą: www.awf.poznan.pl/pl/erasmus.

Plakat Erasmus