Erasmus day dataErasmus Day to okazja dla studentów oraz pracowników naszej Uczelni, aby zapoznać się z ofertą programu stypendialnego Erasmus+. W wydarzeniu wezmą udział studenci zagraniczni przebywający w naszej uczelni oraz polscy studenci, którzy skorzystali już z możliwości studiowania za granicą. Spotkanie odbędzie się 28 marca br. w godz. 12-14, w sali 025/026 w Budynku Dydaktycznym.

Erasmus Day to jednodniowe wydarzenie informacyjne, podczas którego każdy student i pracownik ma możliwość zapoznania się z aktualną propozycją Biura Współpracy z Zagranicą, dotyczącą oferty stypendialnej tego programu. W ramach Erasmus Day studenci zagraniczni przebywający w naszej Uczelni będą opowiadać o krajach z których pochodzą, można będzie posmakować ich narodowych potraw oraz posłuchać opowieści polskich o ich przeżyciach na wyjeździe. Całe wydarzenie ma na celu promocję mobilności i udzielenie niezbędnych informacji by ułatwić aplikację i późniejszy pobyt na wymianie.

Erasmus Day to promocja programu Erasmus+ organizowana przez Biuro Współpracy z Zagranicą naszej Uczelni. Spotkanie odbędzie się 28 marca br. w godz. 12-14 w sali 025/026 w Budynku Dydaktycznym.

Erasmus day