logo 100Wielkimi krokami zbliżamy się do jubileuszowego Balu 100-lecia AWF, który odbędzie się 21 września br. Chętnych przybywa każdego dnia. Żeby być pewnym udziału należy uiścić opłatę. Najniższa cena obowiązuje jeszcze tylko przez najbliższe 10 dni – do 15 lutego br.Udział w Balu jest możliwy po zrealizowaniu dwóch kroków – rejestracji w zakładce „Bal” na stronie 100-lecia AWF i wpłaceniu 190 zł od osoby na konto Fundacji na rzecz AWF Poznań: Credit Agricole Bank Polska S.A. 52194010763059320000040000. W tytule przelewu prosimy wpisać „Bal AWF” oraz imię i nazwisko osoby lub osób, za które opłata jest wnoszona.

Bal 100-lecia AWF odbędzie się 21 września 2019 r. o godz. 20 w hotelu Novotel w Poznaniu. Tego dnia otworzymy również dla naszych absolwentów drzwi Akademii, aby raz jeszcze mogli wspólnie przejść uczelnianymi korytarzami i powspominać dawne dni, a także zobaczyć, co zmieniło się przez lata. Udział w Zjeździe Absolwentów jest darmowy, wymagana jest jedynie rejestracja w zakładce „Zjazd Absolwentów” na stronie 100-lecia AWF.
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody