31.01 Krav Maga1Mieszkańcy Poznania ponownie będą mogli wziąć udział w cyklu darmowych szkoleń samoobrony z wicemistrzem świata w Krav Maga. Pierwsze z trzech zaplanowanych na ten rok szkoleń odbędzie się 9 lutego br. w godz. 19-21 w hali dydaktyczno-sportowej naszej Uczelni. Zapisy trwają.

Szkolenia samoobrony cieszą się dużą popularnością wśród poznaniaków. W ubiegłorocznej edycji udział wzięło blisko 200 osób. Podczas dwóch szkoleń przeprowadzonych w naszej Akademii poznali m.in. zasady obrony koniecznej i tzw. prewencji oraz podstawowe techniki samoobrony.

Zapisy prowadzone są mailowo na adres .

Organizatorami szkoleń są Wielkopolskie Stowarzyszenie Sztuk Walki, Wydział Sportu Urzędu Miasta Poznania oraz Akademia Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu.

Szkolenie Plakat