10.12 Kompania TancaSpektakl Kompanii Tańca AWF Poznań „Myśl ucieleśniona” po raz piąty i ostatni zostanie wystawiona na deskach Teatru Polskiego w Poznaniu 23 stycznia br. o godz. 18. Bilety do nabycia w kasie teatru oraz przez internet.

„Myśl Ucieleśniona” po raz pierwszy została wystawiona w czerwcu 2018 r., będąc wówczas egzaminem z Etiudy II roku kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej. Teraz spektakl po raz piąty zostanie wystawiony na deskach Teatru Polskiego. Warto przypomnieć, że „Myśl ucieleśniona” została zaprezentowana podczas 7. Międzynarodowego Festiwalu Tańca Warsaw Dance Day w grudniu 2018 r.

Jest to spektakl emocjonalny, zmuszający do zastanowienia nad tym, co jest naprawdę ważne, czego pragniemy, dokąd zmierzamy. Występujący tancerze prezentują wysoki poziom, ich taniec jest wyrazisty, emocjonalny, prawdziwy.

Spektakl:
23 stycznia 2019 r, godz. 18
Teatr Polski w Poznaniu, scena Malarnia
Choreografia: Agnieszka Doberska oraz tancerze

Czas trwania 50 min
Muzyka: Collage
Wystąpią: Katarzyna Leszek, Marta Szostecka, Filip Hylewicz, Weronika Skórzewska, Damian Drozd, Bartek Dopytalski, Aleksandra Piasta, Joanna Kukiełka, Oliwia Lech, Nikolina Wrona, Wojciech Furman

Bilety w cenie 5 zł do nabycia w kasie teatru oraz w serwisie Bilety24.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Fot. Robert Karolczak
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody