11.01 dr Marian Majchrzycki„Terapia manualna przepony oddechowej w dysfunkcjach narządu ruchu” to główne zagadnienie warsztatu, który zostanie przeprowadzony przez dra Mariana Majchrzyckiego – absolwenta Sutherland College of Osteopathic Medicine w Belgii oraz naszej Uczelni. Warsztat odbędzie się 28 stycznia br., w godz. 18-20 w sali C1, Budynek Główny wejście C.

Dr Marian Majchrzycki jest fizjoterapeutą, terapeutą manualnym oraz osteopatą, a także założycielem Akademii Terapii Manualnej. Spotkanie warsztatowe dla studentów naszej Uczelni zostało zorganizowane z inicjatywy dr Ewy Kamińskiej z Katedry Rehabilitacji Narządu Ruchu pod kierownictwem prof. dra hab. Jacka Lewandowskiego.

Zapisy prowadzone były drogą mailową. Studenci zainteresowani warsztatem zapełnili już listę uczestników. Warsztat jest darmowy.