08.01 Koncert NoworocznyDr Stan Breckenridge – jazzman, wykładowca akademicki i kompozytor, zespół Sharp Eleven Big Band prowadzony przez poznańskiego saksofonistę Jana Adamczewskiego oraz poznańskie chóry akademickie pod dyrekcją profesor Beaty Bielskiej i Joanny Piech-Sławeckiej – to wykonawcy Koncertu Noworocznego wpisującego się w obchody 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego. Wydarzenie odbędzie się dziś 8 stycznia br. o godz. 19 w Auli UAM.

Tegoroczny Koncert Noworoczny ma dwa oblicza – spokojne, stonowane z polskimi akcentami w jazzowej aranżacji oraz szybsze, żywiołowe, karnawałowe. Zachęcamy do udziału w wydarzeniu i doświadczenia tej ciekawej mieszanki.

Bilety w cenie 15 zł (balkon), 20 zł (parter) dostępne są na stronie www.bilety24.pl/koncert/koncert-noworoczny 

Koncert Noworoczny
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody