08.01 Konkurs PiaseckiCzłonkowie Komitetu Organizacyjnego zapraszają studentów oraz, po raz pierwszy w historii Konkursu, nauczycieli wychowania fizycznego do wzięcia udziału w XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu im. Eugeniusza Piaseckiego pt.: „Lekcja wychowania fizycznego realizująca podstawę programową z wykorzystaniem atrakcyjnych form aktywności fizycznej” organizowanego przez naszą Akademię.

Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszej lekcji wychowania fizycznego, która nie tylko kształtuje sprawność fizyczną, ale także uczy współpracy, pozwala wyrazić siebie i wychowuje. Prace konkursowe – konspekt całej lekcji wychowania fizycznego oraz nagranie skrótu lekcji – należy nadesłać najpóźniej do 12 kwietnia br. do Zakładu Dydaktyki Aktywności Fizycznej AWF. Finał Konkursu odbędzie się 16 maja br. o godz. 12 w Budynku Dydaktycznym, sala 025/026.

Regulamin Konkursu dostępny jest na stronie www.awf.poznan.pl/pl/wfsir-zd-daf-materialy. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy również do Zakładu Dydaktyki Aktywności Fizycznej. Przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego jest prof. AWF dr hab. Michał Bronikowski, a Sekretarzem – dr Jana Krzysztoszek.
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody