DSC06715Dr Marcin Grześkowiak z Zakładu Rehabilitacji Pulmonologicznej i Reumatologicznej AWF Poznań uzyskał najwyższy stopień specjalizacji fizjoterapeutów w dziedzinie terapii manualnej – tytuł Orthopaedic Manipulative Physical Therapy (OMPT). Równocześnie został jedynym fizjoterapeutą z tym tytułem w Poznaniu oraz trafił do grona ok. 30 tak wykwalifikowanych ekspertów w Polsce.

Odbyte przez dra Grześkowiaka szkolenie specjalizacyjne oraz zdany wieloetapowy egzamin Orthopaedic Manipulative Physical Therapy były pierwszą okazją do zdobycia tej kwalifikacji w Polsce. Wszystko odbywało się zgodnie ze standardami szkolenia Międzynarodowej Federacji Ortopedycznej Terapii Manualnej (IFOMPT), co jest gwarancją jednakowych standardów szkolenia na całym świecie.

Panu Doktorowi serdecznie gratulujemy!
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody