05.12 piernikiŚwiąteczne piosenki, choinka, domowe pierniki, a przede wszystkim – świąteczna zbiórka i podarunki dla potrzebującego pomocy Alberta – to najważniejsze hasła tegorocznej akcji charytatywnej „Mikołaje z AWF-u dla Alberta”, która odbędzie się 14 grudnia br. w godz. 10-12 na terenie kampusu Uczelni.


Tegoroczna akcja jest już piątą edycją „Mikołajów z AWF-u”. W tym roku jej celem jest zbiórka pieniędzy na opiekę i rehabilitację 21-letniego Alberta Radomskiego, który rok temu w wyniku brutalnego pobicia i potrącenia przez samochód stracił zdrowie, sprawność fizyczną i możliwość samodzielnego funkcjonowania. Podczas akcji każdy może stać się „Mikołajem z AWF-u” dołączając do zbiórki pieniężnej lub podarowując świąteczny upominek dla Alberta.

Zbiórka pieniędzy oraz upominków będzie miała miejsce na całym kampusie AWF 14 grudnia br. od 10 do 12. Pieniądze można również wpłacać bezpośrednio na konto fundacji Bread of Life: 76 1090 1346 0000 0001 1455 5351, w tytule wpłaty wpisując „Pomoc dla Alberta Radomskiego”.

Akcja „Mikołaje z AWF-u” obejmuje w tym roku także pomoc dla Fundacji Przyjaciele Zwierząt w Gnieźnie. Zbiórka karmy oraz rzeczy niezbędnych do funkcjonowania schroniska w okresie zimowym, np. koce, legowiska, miski, szampony dla zwierząt, przeprowadzona będzie od 10 do 14 grudnia br. na kampusie Akademii. W tych dniach przyniesione rzeczy będzie można zostawiać w specjalnie przygotowanych i oznaczonych kartonach.

Świąteczną akcję organizują studenci pierwszego roku SUM Turystyki i Rekreacji.
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody