05.12 OKADKA TRENDSTRENDS in Sport Sciences (TSS) od 3 grudnia br. ujmowany jest w bazie SCOPUS. Jest to kolejna ważna lista indeksowanych czasopism naukowych, na której znajduje się TSS wydawane od 1990 roku przez wydawnictwo AWF w Poznaniu.

W październiku 2018 roku w bazie Scopus znajdowało się ponad 70 milionów prac, w tym ponad 25 tys. aktywnych czasopism wydawanych przez ponad 5 tys. międzynarodowych wydawców. Baza SCOPUS razem z listą Journal Citation Reports (JCR) będą bazą referencyjną dla Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego przy ustalaniu punktacji czasopism.

TRENDS in Sport Sciences jest czasopismem naukowym poświęconym aktywności fizycznej, a szczególnie tematyce sportowej, głównie zagadnieniom z zakresu fizjologii wysiłku fizycznego, biochemii, biomechaniki, genetyki, dietetyki, a także fizjoterapii.
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody