14.11 Kurs2W najbliższych miesiącach osoby zainteresowane rozwojem zawodowym będą mogły wziąć udział w dwóch kursach organizowanych przez Centrum Doskonalenia Kadr i Szkolenia AWF. „Równoważenie dziecka – osteopatyczne podejście do mózgowego porażenia dziecięcego” oraz „Pierwsza pomoc” – to najnowsze propozycje.

Kurs „Równoważenie dziecka – osteopatyczne podejście do mózgowego porażenia dziecięcego” przeprowadzi Michael Vittoria – dyplomowany osteopata oraz osteopata pediatryczny, fizjoterapeuta, członek Stowarzyszenia Osteopatów Pediatrycznych we Włoszech. Tłumaczem kursu oraz asystentem prowadzącego będzie absolwent fizjoterapii w naszej Uczelni – mgr Radosław Sikorski, który ukończył także 5-letnie Zaoczne Studia Podyplomowe Osteopathie Schule Deutschland.

W trakcie trzydniowego kursu, oprócz teorii, uczestnicy poznają również techniki osteopatyczne dotyczące przepony, kręgosłupa oraz obszaru podpotylicznego. Organizator przewidział możliwość przeszkolenia grupy liczącej maksymalnie 30 osób. Kierownikiem kursu jest dr n. o zdr. Magdalena Goliwąs z Katedry Rehabilitacji Narządu Ruchu. Szczegółowe informacje na temat kursu: link

W naszej Uczelni zostanie także przeprowadzony kurs pierwszej pomocy. Szkolenie przeprowadzą ratownicy medyczni z wieloletnim doświadczeniem. Każdy uczestnik otrzyma imienny dyplom zaświadczający o odbyciu kursu. Dyplom jest ważny przez rok. Kurs ruszy po zgłoszeniu się odpowiedniej liczby uczestników. Szczegółowe informacje na temat kursu: link

Ewentualne pytania prosimy kierować do Centrum Doskonalenia Kadr i Szkolenia na adres: lub pod numer telefonu: 61 35 50 94.

Plakat