erasmus logoWzorem ubiegłych lat Biuro Współpracy z Zagranicą zaprasza wszystkich pracowników Uczelni zainteresowanych zagranicznymi wyjazdami stypendialnymi do skorzystania z oferty programu ERASMUS+HE, który daje nauczycielom akademickim możliwość przeprowadzenia wykładów w uczelni partnerskiej, a pracownikom niebędącym nauczycielami akademickimi szanse uczestnictwa w zagranicznych szkoleniach.
Formularz zgłoszeniowy, wykaz uczelni partnerskich oraz regulamin finansowania wyjazdów pracowników w załączeniu. Zachęcamy wszystkich do przełamania wszelkich oporów i skorzystania z tej niepowtarzalnej okazji poznania innych uczelni, ich studentów, nauczycieli akademickich i pracowników administracyjnych.

Warto  chociaż  raz  spróbować, aby  zrozumieć  idee  tego  programu,  który  gości  już  na  naszej  Uczelni  20  lat.

Zainteresowanych zapraszamy do składania formularza aplikacyjnego do 15 października br.  do  BWZ budynek rektoratu, pok. 102.