abs 2018Pierwsi absolwenci już cieszą się dyplomami ukończenia Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu. W dwa minione weekendy odbyły się uroczystości absolutoryjne studentów studiów stacjonarnych kierunków Wychowanie Fizyczne, Sport, Fizjoterapia oraz Turystyka i Rekreacja.

W najbliższą sobotę ukończenie studiów w AWF świętować będą studenci studiów niestacjonarnych kierunków Wychowanie Fizyczne, Sport i Fizjoterapia.

Wszystkim gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnych etapach życia.

abs 2018