santander1Każdy student poznańskich uczelni, , który jest ciekawy cyfrowego świata, może wziąć udział w darmowej konferencji DIGITAL DAY, kierowanej dla studentów i pracowników uczelni Poznania. Wydarzenie odbędzie się 14 maja w Auli Uniwersytetu Ekonomicznego - Centrum Edukacyjne Usług Elektronicznych (CEUE) w Poznaniu. To spotkanie z liderami rynku. Biorąc udział w konferencji „Santander Universidades Digital Day”, można też zdobyć miejsce na warsztaty w Google (27 staży) i wygrać kamerę GoPro!

W ramach konferencji dwa wykłady: jeden prowadzony przez specjalistę z Google Macieja Westerowskiego „Technologia cyfrowa i jej wpływ na karierę”.

Wstęp wolny dla wszystkich studentów, wystarczy się zarejestrować na bzwbk.pl/digitalday.

Czym jest konferencja Digital Day?
• przewodnikiem po najważniejszych trendach i innowacjach,
• wskazówką, jak wykorzystać potencjał Digital w budowaniu swojej kariery,
• spotkaniem z ekspertami pracującymi dla Google i Banku Zachodniego WBK,
• świetną zabawą w strefie dodatkowych atrakcji (m.in. stanowiska Wirtualnej rzeczywistości),
• możliwością zapoznania się z ofertami pracy i rozmowie z osobami z Banku Zachodniego WBK.

Szczegóły na: Santander Universidades Polska [link]

Program konferencji:

11:30 Start strefy dodatkowych atrakcji

12:00 Wykład Artura Józefowskiego (BZ WBK) − Innowacje i ich wpływ na nasze życie i bankowanie.
Artur Józefowski jest ekspertem bankowości mobilnej i internetowej. Kreuje i wyznacza nowe trendy w bankowości. Jego pasją są płatności mobilne oraz kolarstwo. Na co dzień poszukuje ciekawych rozwiązań oraz innowacyjnych metod, które z determinacją wprowadza do oferty banku. Nie boi się wyzwań – im trudniej tym lepiej. Na jego koncie jest już Android Pay. Tokenizacja, nad którą pracował wraz z zespołem, została okrzyknięta na kongresie Gospodarki Elektronicznej – Projektem Roku 2016. Artur to osoba, która kieruje się takimi samymi zasadami w sporcie jak i pracy – nigdy się nie poddaje. Nie możemy zdradzić nad czym obecnie pracuje, ale na pewno o płatnościach mobilnych w Banku Zachodnim WBK będzie jeszcze głośno.

13:00 Strefa dodatkowych atrakcji

13:30 Wykład Macieja Westerowskiego (Google) − Technologia cyfrowa i jej wpływ na Twoją karierę
Cyfrowa technologia zmienia świat, który jest wokół nas. Zobacz, jakie to daje możliwości i dowiedz się, jak możesz w tych zmianach uczestniczyć. Jak zadbać o swoje cyfrowe kompetencje? W jaki sposób zaplanować rozwój zawodowy wykorzystując swoje mocne strony? Weź udział w zajęciach prowadzonych przez praktyków zajmujących się na co dzień marketingiem online.
Maciej Westerowski od kilku lat specjalizuje się w marketingu online. Współpracuje z Google jako trener w projekcie edukacyjnym Internetowe Rewolucje od jego pierwszej edycji na Śląsku. Wykładowca Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach, trener biznesu, uczestnik Szkoły Trenerów Meritum. Prywatnie przewodnik beskidzki, zdobywca dwóch siedmiotysięczników, fotograf, organizator wyjazdów szkoleniowo-integracyjnych w góry całego świata. Mieszka w Katowicach.

14:30 Strefa dodatkowych atrakcji

15:00 Zakończenie konferencji
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody