1909627Przypominamy, że Wydział Turystyki i Rekreacji zaprasza studentów AWF na dodatkową rekrutację na drugi rok studiów kierunku Animacja Osób 50+ - jedyny taki w Polsce! Studenci AWF, którzy wybiorą ten kierunek (także jako drugi), w dwa lata mogą skończyć trzyletnie studia licencjackie w zakresie jednej z dwóch specjalności: animator aktywności fizycznej seniorów lub animator aktywności społeczno - kulturalnej seniorów.
Przyjęci studenci otrzymają Indywidualny Programu Studiów (IPS), zwolnieni zostaną z opłaty rekrutacyjnej i elektronicznej rejestracji w systemie. Rekrutacja rusza już 7 maja br. i będzie trwała do 6 lipca br. Warto jednak decydować się jak najwcześniej, bo liczba miejsc jest ograniczona (tylko 25)! Szczegółowych informacji udzielają Kierownicy projektu: dr hab. Magdalena Krzykała (, pokój 306 A, budynek dydaktyczny) oraz dr hab. Marcin Andrzejewski (, pokój 302, budynek dydaktyczny). Więcej o naborze można dowiedzieć się także w Biurze Rekrutacji: pokój 121 w budynku dydaktycznym, tel. 61 835 50 80.