medical thumbMamy bezpłatne wejściówki na tegoroczne Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego Salmed, które odbędą się w dniach 15-17 marca br. Warto skorzysta, bo w pierwszym dniu targów odbędzie się XIII Konferencja Naukowa pt. „Programy i metody wspomagające rehabilitację i egzystencję osób z niepełnosprawnościami", którą m.in. współorganizuje nasza Uczelnia wraz z poznańskim oddziałem Komisji Rehabilitacji i Integracji Społecznej PAN oraz Międzynarodowymi Targami Poznańskimi.

Organizatorzy zaprosili do dyskusji ekspertów z branży medycznej i naukowej. W części teoretycznej mowa będzie o programach rehabilitacyjnych m.in. o protezowaniu naczyń wieńcowych, oskrzeli oraz narządu ruchu, a także o nowoczesnych technologiach wspierających proces rehabilitacji. Na warsztatach z kolei uczestnicy będą mieli okazję poznać studium przypadku z wykorzystania egzoszkieletu w rehabilitacji po udarze rdzenia.

Szczegóły konferencji: http://www.salmed.pl/pl/news/promocja_polskiej_rehabilitacji-15-03-2018
15 marca 2018, rozpoczęcie o g. 11 (rejestracja od godz. 10), MTP, pawilon 7, sala AB
WSTĘP BEZPŁATNY, na podstawie biletu SALMED.
Rejestracja udziału w konferencji za pośrednictwem strony: www.pan.wcpit.pl,
(rejestracja elektroniczna jest niezbędna, aby otrzymać certyfikat poświadczający udział).

W celu otrzymania wejściówki na Salmed należy zarejestrować się: www.awf.poznan.pl/salmed.
Więcej o targach: http://www.salmed.pl/pl/
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody