andreaKoncert światowej sławy tenora, Andrei Bocellego będzie głównym wydarzeniem obchodów stulecia Wszechnicy Piastowskiej, z której wywodzą się cztery poznańskie uczelnie - nasza Akademia oraz Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Uniwersytet Medyczny i Uniwersytet Przyrodniczy.

Chcemy wspólnie świętować ten dostojny jubileusz, w szerokim gronie tych, którzy są dumni z akademickich tradycji Poznania – powiedział Rektor AWF dr hab. Dariusz Wieliński, prof. AWF - w specjalnym spocie, w którym wystąpili wszyscy rektorzy uczelni obchodzących wspólnie stulecie istnienia Uniwersytetu Poznańskiego.

Obchody rozpocznie uroczysta, wspólna Inauguracja roku akademickiego 2018/2019, w której udział wezmą władze czterech uczelni. Koncert tenora odbędzie się 11 maja 2019 na stadionie INEA.

Bilety na to wydarzenie będzie można nabyć już od piątku, 8 grudnia br. na stronie https://bilety.imprezyprestige.com/

Zdjęcie: Instagram/oficjalny profil artysty