P1420659 mxCzy coaching to jedynie marketingowy produkt i modne słowo, czy naprawdę działa? I czym różni się doradztwo kariery od coachingu - to m.in. mogą sprawdzić studenci podczas darmowych, indywidualnych spotkań/sesji z Doradcą ds. kariery AWF - Arletą Błachowiak-Strzyżewską*.Studenci AWF, którzy chcieliby np. stworzyć indywidualny plan rozwoju zawodowego czyli kariery, poznać swoje mocne i słabe strony, obrać kierunek przy stawianiu sobie celów,  albo po prostu porozmawiać o wszystkim, co dotyczy rozwoju osobistego i zawodowego, (lub tylko omówić dokumenty aplikacyjne), mogą umówić się na indywidualne spotkanie z dyplomowanym coachem, doradcą ds. kariery AWF.  

Trzeba tylko napisać na adres: lub umówić się osobiście - pok. 405, piętro 4 (budynek dydaktyczny). Zachęcamy do skorzystania  z tej szansy.

*Arleta Błachowiak-Strzyżewska - coach, doradca, szkoleniowiec. Absolwentka studiów magisterskich z doradztwa i coachingu w Collegium da Vinci w Poznaniu. Od 6 lat praktykuje i wdraża elementy coachingu w życiu i w firmach na wielkopolskim rynku. Współpracowała z organizacjami pozarządowymi, uczelniami, firmami z małym, średnim i dużym kapitałem. Prowadzi szkolenia i warsztaty w wielkopolskich liceach oraz pracowniach rozwojowych.
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody