fizolimpStudentki Fizjoterapii - Patrycja Perużyńska, Weronika Pluta oraz Katarzyna Kaczmarczyk reprezentowały naszą Uczelnię podczas VI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Młodych Fizjoterapeutów 2017, która odbyła się 25 listopada br. w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Katarzyna Kaczmarczyk oraz Weronika Pluta zajęły wysokie, 8 i 11 miejsce, na 107 startujących.

W olimpiadzie wzięło udział łącznie 240 uczestników z 24 Uczelni w Polsce. Test wiedzy fizjoterapeutycznej został przeprowadzony w trzech kategoriach, A – studenci I stopnia (licencjat) 107 uczestników; B – studenci II stopnia (st. magisterskie) 105 uczestników oraz C - absolwenci 28 osób. Test składał się ze 120 pytań jednokrotnego wyboru i trwał 90 minut.