Biuro Współpracy z Zagranicą informuje o spotkaniu, dotyczącym programu DHIC z przedstawicielami Shanghai University, które odbędzie się 28 listopada br. o godz. 9.00 w sali 025/26 (budynek dydaktyczny).

Program DHIC jest międzynarodowym programem umożliwiającym studentom poznanie kultury chińskiej poprzez studia w Szanghaju. Umożliwia również zdobycie międzynarodowego doświadczenia zawodowego podczas stażu.

Podczas 6 miesięcznego stażu studenci mają prawo do wynagrodzenia oraz darmowego zakwaterowania i posiłków. Program DHIC zapewnia również wymianę punktów. Więcej szczegółów na spotkaniu.

Oferta dotyczy tylko studentów wydziału Turystki i Rekreacji.


as2
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody