rektor rektorW ramach porozumienia, podpisanego 10 listopada br., przez JM Rektora Akademii - dra hab prof. AWF Dariusza Wielińskiego i Macieja Sytka - Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego, studenci AWF będą mogli wziąć udział w cyklu bezpłatnych szkoleń pt. „Ja - Przedsiębiorca”. Pierwszy warsztat odbędzie się już 21 listopada, kolejne w listopadzie i grudniu. W ramach cyklu studenci dowiedzą się m.in.  jak zakładać własną firmę, rozpoznać potrzeby klienta i jak go pozyskać oraz jak stworzyć unikatowy produkt czy usługę i sfinansować inwestycję. Poza tym odbędą się także warsztaty z autoprezentacji i wystąpień publicznych oraz prezentacje branżowych start-up’ów.

- Bardzo cieszymy się z nawiązanej współpracy i mamy nadzieję na kontynuowanie projektu - mówił podczas podpisywania porozumienia w siedzibie urzędu Maciej Sytek.

Celem projektu jest promocja postaw przedsiębiorczych wśród studentów uczelni wyższych.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody