Zapraszamy na 4 edycję Otwartych Darmowych Szkoleń Samoobrony Krav Maga, które poprowadzi wicemistrz świata Krav Maga - Robert Budny - pracownik Zakładu Sportów i Edukacji Obronnej AWF Poznań. Podczas półtoragodzinnych zajęć zainteresowani poznają najskuteczniejsze formy obrony. Szkolenie kierowane jest głównie dla osób początkujących.

1 termin 18.11.2017r. godz. 11:30 - 13
2 termin 26.11.2017r. godz. 14 - 15:30

Miejsce: Nowa Hala Dydaktyczno-Sportowa AWF Poznań, wjazd od ul. Olimpijskiej.

Liczba miejsc ograniczona!

Zapisy pod nr tel.: 697-788-820 lub mailowo na
Wahasz się czy wziąć udział? Sprawdź, jak wyglądało ostatnie takie szkolenie: [link]

Transmisja z poprzedniego wydarzenia w WTK: [link]

Organizatorem szkoleń są Zakład Sportów i Edukacji Obronnej Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu, Wielkopolskie Stowarzyszenie Sztuk Walki (WSSW) oraz Wydział Sportu Urzędu Miasta Poznań.