Czy władze uczelni powinny zabierać głos w sprawach publicznych? I jakie są granice publicznego zaangażowania uczonych i uczelni? O tym dyskutować będą uczestnicy kolejnej Debaty Akademickiej „Uniwersytet a polityka” oraz przedstawiciele środowiska akademickiego - prof. Roman Kubicki, prof. Krzysztof Brzechczyn z UAM, prof. Barbara Pogonowska oraz prof. Grzegorz Gołembski z UE.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 16 października, o godz. 17:00 Centrum Edukacyjnym Usług Elektronicznych, sala 4.1 (ul. Towarowa 55).

Film zapowiadający debatę: [link]