Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Polski Komitet Paraolimpijski zapraszają wszystkich studentów i doktorantów z niepełnosprawnością do udziału w projekcie "Nadzieje sportu akademickiego", w ramach którego dobędzie się bezpłatny obóz sportowo-rehabilitacyjny (boccia, pływanie, crossfit itp.).

Organizatorzy zapewniają noclegi: w hotelu/domkach przystosowanych dla osób z niepełnosprawnością i wyżywienie.
We własnym zakresie będzie dojazd na miejsce obozu i powrót (częściowy zwrot kosztów dojazdu) oraz odzież sportowa i strój na basen.

Termin obozu: 15-25.10.2017 (Wągrowiec) lub 5-15.11.2017 (Wisła)

Do udziału w obozie kwalifikuje aktualne orzeczenie o niepełnosprawności i aktualna legitymacja studencka (kopię należy przekazać organizatorowi na miejscu w pierwszym dniu obozu).
Liczba miejsc jest ograniczona, o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia należy składać na adres: lub tel. - dr Piotra Urbański: tel. 606913809 (proszę nie wysyłać zgłoszeń do Komitetu).