studia cdkis thumbCertyfikat pilota wycieczek turystycznych i uprawnienia zawodowe do nauczania w szkołach o profilu turystyczno-hotelarskim (dla osób posiadających uprawnienia pedagogiczne) to nowe kwalifikacje, które będą mogli nabyć słuchacze studiów podyplomowych z Organizacji i Zarządzania Turystyką i Hotelarstwem.

Podczas trzech semestrów uczestnicy zdobędą umiejętności niezbędne m.in. do zarządzania przedsiębiorstwami turystycznymi i hotelarskimi oraz organizacji imprez i usług turystycznych. Wezmą udział w praktykach, które odbędą się w obiektach hotelarskich, biurach podroży, organizacjach i stowarzyszeniach turystycznych.

Zajęcia prowadzone będą przez kadrę naukowo-dydaktyczną AWF oraz ekspertów i praktyków branży turystycznej i hotelarskiej. Studia, w nowym roku akademickim 2017/2018 uruchomi Centrum Doskonalenia Kadr i Szkolenia AWF.

Więcej o kierunku: [link]
Kontakt i zapisy: www.awf.poznan.pl/pl/cdkis-kontakt
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK