NN2017 slajd tytulowyTrening Taekwondo z Medalistami Mistrzostw Świata i Europy, konkurs na trenera kadry narodowej, taniec współczesny ze studentami AWF, czy fit warsztaty o zdrowych przekąskach - to tylko niektóre z propozycji, jakie przygotowali nasi pracownicy na tegoroczną edycję Nocy Naukowców, wyjątkowego wydarzenia, które 29 września odbędzie się w całej Europie.

Noc Naukowców to wspaniała okazja, żeby dowiedzieć się jak nauka wpływa na nasze codzienne życie - zapraszamy wszystkich pracowników, wraz z rodzinami do udziału w eksperymentach, warsztatach i pokazach, które odbędą się na terenie kampusu AWF.

Pełen program wydarzenia znajdą Państwo tutaj: [link]
Rejestracja startuje 11 września br.
Więcej informacji: http://www.poznan.nocnaukowcow.pl/
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody