ciba m2Trzy srebrne medale dla trzech studentek naszej Akademii - to bilans dobiegającej końca, XXIX Letniej Uniwersjady w Taipei, w której polska reprezentacja zdobyła łącznie 25 medali.

Pierwszy srebrny medal zdobyła Aleksandra Kowalczuk, studentka kierunku Wychowanie Fizyczne, reprezentująca nas w dyscyplinie taekwondo olimpijskie. Ola to laureatka II miejsca w tegorocznym konkursie na najpopularniejszego sportowca - studenta AWF. Drugi srebrny medal, w tej samej dyscyplinie zdobyła drużynowo Hanna Okoniewska, studentka kierunku Turystyka i Rekreacja. Trzeci - to zasługa studentki kierunku Wychowanie Fizyczne, Kamili Ciby, która jest również laureatką konkursu na najpopularniejszego sportowca Akademii (III miejsce). Na Uniwersjadzie w Tajwanie wraz z pozostałymi reprezentantkami Polski zdobyła srebro w sztafecie 4x100 metrów. Gratulujemy!
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody