zora korolyov sesja zdjeciowa 19Autorskie warsztaty dla profesjonalistów Latino Fit, z Żorą Korolyovem - tancerzem i choreografem, znanym m.in. z udziału w programie Taniec z gwiazdami, odbędą się w dniach 21-22 października w naszej Akademii.

Podczas tanecznego kursu, organizowanego przez Centrum Doskonalenia Kadr i Szkolenia uczestnicy poznają pięć tańców latynoamerykańskich: Salsa, Cha-cha-cha, Rumba, Jive i Samba i nauczą się, jak dopasować je do klientów klubów fitness, a także uczniów szkół i akademii. To idealne zajęcia dla instruktorów i tancerzy, którzy chcą udoskonalić swój warsztat i poznać nowe style i metody prowadzenia zajęć.

Liczba godzin i planowane dni: 4+4 łącznie 8 godzin (sobota, niedziela) w godzinach 10-14
Koszt warsztatu: 350 zł
Szczegółowe informacje: www.awf.poznan.pl/files/administracja/cdkis/AWF_Warsztaty_Latino_fitness_ora_Korolyov.pdf
Zapisy: www.awf.poznan.pl/pl/cdkis-kontakt
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody