buzki2233Studia II stopnia w Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu to poszerzenie wiedzy zdobytej podczas studiów licencjackich, uzupełnionej o dalszy program edukacyjny.

To najlepszy wybór dla osób, które chcą nabyć nowe kompetencje i praktyczne umiejętności niezbędne na rynku pracy, a także idealne rozwiązanie dla studentów, którzy chcieliby kontynować naukę w Uczelni.

Studia II stopnia w AWF Poznań prowadzone są na pięciu kierunkach:

Rejestracja online potrwa do 1 września.
Składanie dokumentów do 16 września.

Studia II stopnia skierowane są do osób, które uzyskały tytuł licencjata i przejdą postępowanie kwalifikacyjne.

Szczegółowe zasady rekrutacji na stronie: [link]