wycichowska thumbStartuje kolejna edycja warsztatów tanecznych stworzonych przez prof. Ewę Wycichowską, pracownika naszej Akademii. Od 19 do 26 sierpnia uczestnicy będą mogli wziąć udział w intensywnych zajęciach z tancerzami i choreografami światowej sławy. Jak co roku pedagodzy będą zarażać uczestników nie tylko swoją pasją do tańca, ale i pozytywną energią. Podczas tegorocznej edycji będzie można zatańczyć m.in. z pedagogiem naszej Uczelni, mgr Pauliną Wycichowską, w ramach warsztatów Taniec Kreatywny i Pilates Core.

Dancing at fairPlayce Poznań honorowym patronatem objął Jego Magnificencja Rektor AWF dr hab. Dariusz Wieliński, prof. AWF oraz Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak. Po raz pierwszy wydarzenie odbędzie się w nowym miejscu – nowoczesnym parku rekreacyjno-sportowym fairPlayce zlokalizowanym nad Różanym Potokiem.

Więcej informacji o wydarzeniu: www.dancingpoznan.pl

prof wycichowska
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody