Srebrny Medal pierwszych w nowej formule rozgrywek Mistrzostw Europy do lat 16 w hokeju na trawie pięcioosobowym, a co za tym idzie kwalifikacja do udziału w Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich w Buenos Aires (które odbęda się w 2018 r.)to sukces reprezentacji Polski dziewcząt do lat 16, podczas zawodów, które odbyły się w dn. 10-16 lipca br. we francuskim Wattignies.

Wsparcia od strony naukowo-badawczej, podczas przygotowań reprezentacji udzielał Zespół Zakładu Teorii Sportu naszej Alma Mater, pod kierownictwem dr hab. Jana Konarskiego, a osobą wspomagającą poprawność funkcjonowania zespołu od strony fizjoterapeutycznej była Marta Szymańska studentka naszej Akademii. Gratulujemy wspaniałego sukcesu!

Skład reprezentacji Polski dziewcząt do lat 16:
1. Julia Rudkiewicz
2. Mazur Dżesika
3. Balcerzak Julia
4. Plewa Małgorzata
5. Kucharska Aleksandra
6. Lisowska Karolina
7. Strykowska Martyna
8. Konieczna Julia
9. Janowska Kinga
10. Skoczek Lena

Sztab szkoleniowy:
Kozłowski Bogusław - trener
Janusz Micał - trener współpracujący
Szymańska Marta - fizjoterapeutka
Koperska Alicja - trener współpracujący/monitoring

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK