ustronieChcesz ciekawie i niedrogo spędzić czas nad morzem? Wybierz się na camping AWF w Ustroniu Morskim. Teren położony jest zaledwie 250 m od pięknej piaszczystej plaży. Nadzorowany, otoczony starodrzewem camping mieści się niedaleko przystanku autobusowego.
Na turystów i pracowników AWF czekają:

- miejsca pod namioty i przyczepy z przyłączami elektrycznymi

- boiska do gier w siatkówkę i koszykówkę

- sanitariaty, kabiny prysznicowe z ciepłą i zimną wodą

- kuchnia polowa z miejscami do przyrządzania posiłków i zmywania naczyń

- stoliki pod dachem, przy których można zjeść posiłek

- świetlica z TV, stołem do ping-ponga i licznymi grami

- miejsce na ognisko.

Dodatkowo studenci Turystyki i Rekreacji AWF zapewniają szereg atrakcyjnych zajęć rekreacyjno-sportowych,
m.in. dla dzieci i rodziców.

Adres: Camping AWF, ul. Wojska Polskiego 26, Ustronie Morskie, tel. 94 35 15 004

cennik >>

Zapraszamy!