Absolutorium 02Ostatnie absolutoria dzielą AWF od oficjalnego zakończenia roku akademickiego 2016/2017. Swoje święto obchodzili już Absolwenci fizjoterapii, sportu i wychowania fizycznego Wydziału Wychowania Fizycznego, Sportu i Rehabilitacji. Koniec studiów świętować będą także, w najbliższy weeekend, Absolwenci Wydziału Turystyki i Rekreacji i studiów zaocznych. Wszystkim kończącym swoją przygodę z naszą Akademią gratulujemy i dziękujemy za wspólnie spędzone lata. Życzymy także wielu sukcesów na nowej drodze zawodowej!