"Zabawna i mądra komedia, a przy okazji mały traktat o samotności" - Stefan Drajewski, Głos Wielkopolski. Zapraszamy do skorzystania z okazji i zakupu biletów na spektakl AKOMPANIATOR, który rozpocznie sezon teatralny 2017/2018 Teatru Muzycznego, w niedzielę, 27 sierpnia br. o godz. 17.00. Promocja na bilety w specjalnej cenie ważna jest do 19 czerwca br.

Bilety w I strefie 35 zł
Bilety w II strefie 25 zł

Bilety ze zniżką dostępne są online na www.teatr-muzyczny.poznan.pl, na kod: AKOMPANIATOR

Rezerwacje tel. 511 433 616 /502 751 213
lub mail:

AKOMPANIATOR w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza, rozgrywa się pomiędzy dwiema postaciami: divą operową (Lucyna Winkel) i towarzyszącym jej od trzydziestu lat pianistą (Wiesław Paprzycki). Ich relacja, wzbierająca emocjonalnym crescendo, eksploduje dramatycznym i dość niedorzecznym wyznaniem. Opowieść o miłosnej obsesji w miarę rozwoju akcji przekształca się z przezabawnej farsy w thriller psychologiczny. A wszystko z muzyką operową w tle dotyczy odwiecznych problemów: konfrontacji marzeń z rzeczywistością, życia ze sztuką, pragnień z możliwościami.
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody