erasmus logoBiuro Współpracy z Zagranicą ogłasza nabór na warsztaty językowe dla pracowników naukowo-dydaktycznych naszej Uczelni. Celem tych warsztatów nie jest nauka języka od podstaw, tylko polepszenie posiadanych już umiejętności komunikacyjnych osób, które byłyby zainteresowane prowadzeniem swojego przedmiotu w języku angielskim dla studentów zagranicznych w uczelni macierzystej lub wyjechałyby w tym celu do uczelni partnerskiej.

Zajęcia będą składały się z części teoretycznej (poznanie słownictwa, gramatyki) oraz części praktycznej (użycie poznanych elementów językowych). Warsztaty mają przygotować potencjalnych uczestników wymiany STA do swobodnej rozmowy ze studentem zagranicznym oraz przełamać lęk przed czynnym posługiwaniem się języka angielskiego w miłej i bezstresowej atmosferze.

W załączeniu schemat tematyki zajęć. Warsztaty są nieodpłatne dla pracowników naszej uczelni. Zostaną przeprowadzone w grupie maksymalnie 16 osobowej. Minimalny poziom znajomości języka angielskiego, wymagany do przystąpienia do warsztatów to B1. Celem warsztatów jest zaktywizowanie do wyjazdów i kontaktu ze studentem zagranicznym przede wszystkim te osoby, które do tej pory miały obawy przed rozmową w języku obcym. W warsztatach znajdą się również elementy komunikacji międzykulturowej. Warsztaty obejmują 20 godz. spotkań.

Termin zgłoszenia: 15 czerwca br. drogą e-mailową na adres:

Pierwsze spotkanie wstępnie zostało zaplanowane w dniach 19-23 czerwca br. Kolejne spotkania zostaną już ustalone bezpośrednio z uczestnikami warsztatów.

Bardzo serdecznie zachęcamy do udziału w warsztatach.

Plan wasztatów dla pracowników naukowo-dydaktycznych
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody